Kufel 3D Hobbit

Szklany obracający się kufel to jeden z wielu całej listy jaka jest w kategorii gadżety filmowe. Kufel 3D Hobbit to niezła gratka dla miłośników stworzonej przez J.R.R. Tolkiena mitologii. Kufel z pierścieniem to wyjątkowy i niepowtarzalny produkt dla kolekcjonera, który gromadzi gadżety filmowe. Na prezentowanym kuflu znajdują się słowa Golluma „My precious…” Ten unikatowy kufel to produkt oryginalny na licencji amerykańskiej wytwórni filmowej New Line Cinema™.

We wgłębieniu znajdującym się na dole kufla umieszczono Jedyny Pierścień, najpotężniejszy z pierścieni władzy z mitologii Śródziemia stworzonej przez doskonałego twórcę Johna Ronalda Reuela Tolkiena. Pierścień znajdujący się w kuflu obraca się, zgodnie z jego filmowym oryginałem posiada dwustronny grawer. Pierścień wykonano ze stali i pomalowano na złoty kolor. Sam kufel z tej pięknej kolekcji gadżety filmowe wykonany jest ze szkła. Unikatowy kufel z Jedynym Pierścieniem jest niepowtarzalnym produktem kolekcjonerskim z unikalnej kolekcji Lord Of The Rings.

Wymiary tego niezwykłego kufla to około 16 centymetrów wysokości i około 10 centymetrów średnicy w jego podstawie.  Taki kufel będzie wyjątkowym prezentem dla każdego fana „Władcy Pierścieni”. Kufel zapakowany jest w eleganckie , kolorowe pudełko z okienkiem, świetnie nadające się na prezent. Kufel posiada na opakowaniu i boku informację o licencji. W mitologii tolkienowskiej Jedyny Pierścień był najpotężniejszy z Pierścieni Władzy. Swojemu posiadaczowi daje potęgę i władzę.

Gdzie kupić?
idealneupominki.pl