Łuk i strzała Tauriel

Wśród wszystkich narodów Śródziemia, żaden nie potrafił lepiej posługiwać się łukiem i strzałą niż elfy. Król Mrocznej Puszczy jest niepodzielnym władcą swoich licznych  włości, posiada bardzo duże umiejętności w posługiwaniu się łukiem i strzała. Ten wyjątkowy łuk ze strzałą jest oryginalną kopią łuku z filmu Hobbit. Ten typ łuku wymagał sporego doświadczenia i dużych umiejętności.

Łuk cechował się bardzo dużą szybkością wystrzeliwanej strzały.  Łuk został stworzony przez artystów pracujących w Weta Workshop. W wielkiej kolekcji jaką tworzą gadżety filmowe  łuk i strzała Tauriel zajmują wyjątkowe miejsce. Tego typu wyjątkowe i niezwykła replika łuku ucieszy każdego miłośnika tej  opowieści filmowej.

Dlatego gadżety filmowe tego typu będą zajmowały honorowe miejsce w domu kolekcjonera. Łuk waży 1,5 kilograma i ma wymiary 110 centymetrów na 77 centymetrów na 5 centymetrów. Łuk został wyprodukowany z tworzyw poliuretanowych, na swojej powierzchni ramienia posiada zdobienia, został wyprodukowany przez artystów z Wytwórni Wellington w Nowej Zelandii.