Nowości w lipcu od Netflix

Netflix w lipcu prezentuje nam przepiękną ilość nowości na platformie. Nie sposób wymienić oczywiście wszystkie, dlatego skupię się na tych które zwróciły moją szczególną uwagę.

1 lipca – Strażnicy Galaktyki cz. 2 – tutaj ilość zachwytów nad pierwszą częścią słyszałam całe mnóstwo. W przypadku kontynuacji mówiło się, ze to typowy film dla fanów. Jaka jest prawda? Nie wiem, dlatego chce to zmienić 🙂
1 lipca – Bridget Jones 3 – filmy z Bridget zajęły istotne miejsce w naszym społeczeństwie, a na pewno w tym amerykańskim. Uwielbiam ją za jej charakter, poczucie humoru oraz skrajności. W prawdzie film widziałam przy okazji premiery, ale to tak jak wyjście z przyjaciółką. Co z tego, ze było, kolejne jest potrzebne.
1 lipca – Szybcy i Wściekli: Tokio Drift – uwielbiam serie „Szybcy i Wściekli”, mimo absurdów oraz błędów wciąż jestem jej wierna i ją oglądam. Tokio Drift najmniej nawiązuje do wszystkich części, za to jej sama końcówka jest dość istotna dla całej serii. Kto oglądała cz. 8 ten wie…
1 lipca – Sherlock Holmes – sezon 4 – jak można nie lubić tego serialu? No ok, można, ale ja się nie zaliczam do tej grupy. I wcale nie mówię tu o samym Benedictcie, ale o wszystkich postaciach – zarówno tych dobrych jak i złych, scenografii, dialogach, chemii miedzy bohaterami i fabule!
6 lipca – Ania, nie Anna – sezon 2 – jako dziecko uwielbiałam serię „Ania z Zielonego Wzgórza”. Czas chyba pozwolić sobie na powrót do dzieciństwa, tylko w doroślejszej wersji i nadrobić przy okazji 1 sezon. Jestem ciekawa czy ta interpretacja zachwyci mnie jak jak książka oraz seria filmów z Megan Follows w roli głównej.
19 lipca – Ratatuj – za pierwszym razem jak widziałam tę bajkę, to byłam nią oczarowana. Czy teraz będzie tak samo, zobaczymy? 🙂

 

Moje premiery skończyły się w połowie miesiąca, ale tego jest tyle, że nie ma szans bym to regularnie oglądała. Poza tym Netflix to prawdziwa skarbnica fantastycznych produkcji, więc z pewnością nie będę się nudziła.