Spider-Man: Into the Spider-Verse – zapowiedź

Czy można dostać lepszy prezent gwiazdkowy niż animacja, która zapowiada się fantastycznie. Poznamy alternatywną wersję Spider-Mana ze świata „Ziemia-1610”, gdzie nasz bohater doczekał się swojego „ucznia”. Całość została wzbogacona o nieziemsko zwinną, piękną i kobiecą Gwen Stacy, czyli Spider-Woman! Czy wszyscy z Was zobaczyli, że na stopach ma baletki?!

Ja prezentem jestem w pełni usatysfakcjonowana i chyba trudno nie mieć oczekiwać, że to będzie świetna produkcja!

 

Spider-Man Uniwersum – kiedy w kinie?

Film o przygodach Spider-Mana przedstawi widzom historię Milesa Moralesa. Fani przygód Człowieka-Pająka znają go doskonale. Postać Moralesa stworzyli Brian Michael Bendis i rysowniczka Sara Pichelli w 2011 roku jako część serii „Ultimate”, należącej do Marvel Comics, ale będącej alternatywną linią komiksów o superbohaterach.

Miles Morales jest nastolatkiem, który odkrywa w sobie moce podobne do tych, jakimi posługuje się Spider-Man, podobnie zresztą jak on, jest superbohaterem; nazywany jest często Ultimate Spider-Man, działa w uniwersum zwanym Ziemia-1610. Jest nadzwyczajnie silny, potrafi wdrapywać się po ścianach, ma pajęczy zmysł i umiejętność paraliżowania wroga.

Premiera światowa: 13 grudnia 2018

Premiera Polska: 25 grudnia 2018