Star Wars Day 2017

Star Wars Day 2017

Każdy fan Star Wars / Gwiezdnych Wojen wie, że oficjalne święto przypada na 4 maja. Z tej też okazji, Stowarzyszenie Star Wars Artistic Temat (SWAT) zorganizowało największe wydarzenie tematyczne, czyli Star Wars Day 2017. Impreza odbędzie się w Forcie Sokolnickiego (ul. Stefana Czarnieckiego 51) w godzinach 13:00-19:00. Macie kilka godzin na dobrą zabawę i mnóstwo atrakcji!

Atrakcje

SWAT zadbało, aby każdy fan Gwiezdnych Wojen, zarówno ten duży jak i mały, znalazł coś dla siebie. Fort Sokolnickiego zamieni się w prawdziwy bastion z odległej galaktyki! Będziecie mogli spotkać się z rycerzami Jedi i oddziałem Imperium, prawda że fantastycznie? Żeby tego było mało to… staniecie się częścią bitwy kosmicznej (sprawdzicie jak czuł się Luke Skywalker gdy niszczył Gwiazdę Śmierci) dzięki symulatorowi statku kosmicznego. Najpierw pamiętajcie wziąć udział w szkoleniu Jedi. Zajrzyjcie również do „Komnaty Holokronu”, gdzie bronią stanie się Wasz umysł.

Zobaczcie co mówiono o Star Wars Day w wiadomościach w 2014 roku…

 

 

 

Jeśli szukacie gadżetów z Gwiezdnych Wojen, możecie znaleźć kilka ciekawych propozycji na stronie Idealne Upominki

Assault Walker and Stormtrooper SergeantKubek Latte Darth Vader Brelok do kluczy Ghost ShipDługopis Darth Vader  Zestaw śniadaniowy Kubek Dartk Vader Długopis Boba Fett   Brelok do kluczy Stormtrooper  Szklanka termoaktywnaDługopis Stormtrooper