Zestaw mieczy Hobbit

Zestaw misternie zdobionych eleganckich noży do otwierania listów, czy tez do cięcia papieru znajduje się w prześlicznej drewnianej gablotce, jest to niepowtarzalny prezent na liście jakiej są gadżety filmowe.  Drewniana skrzyneczka w której znajdują się trzy noże ma wymiary 25cm  x 16 cm x 3 cm. Gablotka jest niezwykle elegancka wykonano ją z ciemnego drewna , ozdobiona jest stylowymi ornamentami z motywem guzików z  hobbickiej kamizelki.

Na środku gablotki znajduje się przeźroczyste okienko zajmujące prawie cała jej przednią powierzchnię. Otwierając tą ozdobna gablotkę zobaczymy pały precyzyjnie wykonany zamek koloru złotego. W środku gablotki na pluszowym czarnym materiale umieszczono trzy eleganckie noże do papieru. Każdy z tych mieczy ma 23 centymetry długości, skale w jakiej wyprodukowano miecze dostosowano do wielkości miniatury. Te noże do papieru to legendarne miecze wykute kuźniach Gondolinu. Miecze te są precyzyjna repliką mieczy z filmu Hobbit. Te trzy legendarne miecze noszą nazwy: Żądło, Glamdring, Orkrist i są wykonane z dbałością o każdy najdrobniejszy nawet szczegół – jest to pięknie wykonany zestaw mieczy.

Posiadają pięknie grawerowane klingi, oraz niezwykle misternie zdobione rękojeści. Te gadżety filmowe będą doskonałym prezentem dla każdego miłośnika filmu Hobbit, dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu można się nimi cieszyć w swoim domu. Miecze te są wiernymi replikami elfickich mieczy, które znaleźli Bilbo Baggins i Krasnoludy w jaskini trolli. Każdy kolekcjoner chciałby posiadać takie noże do papieru na własność.


Gdzie kupić?

idealneupominki.pl