Ant-Man i Osa – zapowiedź

Ant-Man cz. 1, przeszedł u mnie całkowicie bez echa. Gdy był w kinie nie zwróciłam na niego uwagi, a później nie było okazji by go nadrobić. Teraz natomiast się ona przytrafia, wraz z premierą Ant-Man i Osa. Postać Scotta poznałam przy okazji „Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów” i bardzo spodobał mi się strój, aktor wcielający się w postać bohatera, jego poczucie humoru oraz fakt, ze ma on rodzinę! Ma żonę i dziecko, którymi powinien się zająć, zapewnić im stabilizację oraz poczucie bezpieczeństwa.

Jak widać, mimo to postanawia dalej ratować świat i znalazł sobie do pomocy Osę 🙂 Na trailerze widać miedzy nimi zawodową chemię i współpracę. W końcu muszą złapać człowieka, który przenika przez wszystko, a to nie lada wyzwanie. Przed premierą muszę tylko obejrzeć jedynkę, bym poznała tę postać. Ciekawa jestem, czy w końcówce filmu nawiążą jakoś do Thanosa.

 

Ant-Man i Osa w kinie…

Po wydarzeniach przedstawionych w filmie „Kapitan Ameryka: Wojna Bohaterów” Scott Lang aka Ant-Man boryka się z konsekwencjami swoich życiowych wyborów tak w roli superbohatera, jak i ojca. Kiedy stara się pogodzić życie rodzinne z obowiązkami Ant-Mana, Hope van Dyne i dr Hank Pym powierzają mu kolejną pilną misję. Scott musi ponownie przywdziać swój kostium i nauczyć się walczyć u boku Osy, aby wspólnie odkryć sekrety z przeszłości.

Premiera światowa: 4 lipca 2018

Premiera Polska: 3 sierpnia 2018