Filmowe premiery wrzesień 2018

Wrzesień jest dość ubogi o produkcje, które zwróciły na siebie moja uwagę, ale liczę na to, ze te kilka pozycji wynagrodzi mi to 🙂 Mamy tutaj bajkę z morałem i dwa filmy kina rozrywkowego 🙂

 

Biały Kieł  – „Biały Kieł to rezolutny i bardzo nietypowy szczeniak – mieszanka psa i wilka. Po rodzicach odziedziczył najlepsze cechy obu ras, więc szybko uczy się, jak przetrwać w mroźnych i nieprzyjaznych krainach dzikiej północy. Niestety szczeniak gubi się i odłącza od rodziny. Z pomocą przychodzi mu wódz indiańskiego plemienia, który przygarnia go do swojej wioski. Pośród nowych przyjaciół, Biały Kieł szybko dorasta i uczy się współpracy z innymi psami i członkami wspólnoty. Niestety na skutek nieprzewidzianych zdarzeń, zwierzak trafia do nowych właścicieli, którzy widzą w nim tylko łatwy zarobek. Na szczęście z pomocą przychodzą mu dobrzy ludzie. Wielka przygoda, która czeka Białego Kła, odkryje przed nim jego prawdziwą naturę i da mu pełną miłości lekcję na całe życie.

Zapowiedź filmu na blogu

Premiera światowa: 21-01-2018

Premiera Polska: 07-09-2018

Co tu dużo pisać, jedna z popularnych bajek którą znają i uwielbia rzesza osób – oczywiście ja nie jestem żadnym wyjątkiem 🙂 W filmie zaintrygowała mnie malowniczość kreski, a dobór aktorów do dubbingu uważam za znakomity. Zobaczymy czy historia opowiedziana po raz kolejny nadal może być zaskakująca.

 

Predator„Reżyser Shane Black („Iron Man 3″) przedstawia widowiskowy film science fiction, który rewolucjonizuje serię o Predatorze. Tym razem spektakularne polowanie przenosi się z odległych zakątków kosmosu wprost na ulice niewielkiego miasteczka na amerykańskiej prowincji. Najgroźniejsi łowcy wszechświata są silniejsi, mądrzejsi i bardziej śmiercionośni niż kiedykolwiek wcześniej, ulegli bowiem modyfikacji genetycznej, wzbogacając się o DNA innych gatunków. Kiedy mały chłopiec przypadkowo sprowadza ich ponownie na Ziemię, jedynie oddział byłych żołnierzy i skromny nauczyciel mogą zapobiec zagładzie rasy ludzkiej.”

Zapowiedź filmu na blogu

Premiera światowa: 06-09-2018

Premiera Polska: 14-09-2018

Zdecydowanie nie jest to mój film, ale jest mnóstwo osób które czekały na tę produkcje. Uznajcie to za pewną formę przypomnienia 🙂

 

Johnny English: Nokaut  – „To wielki powrót Johnny’ego Englisha, agenta do zadań specjalnych brytyjskiego wywiadu. Drugiego takiego jak on nie ma. I nie będzie! Rowan Atkinson jako Johnny English oraz Emma Thompson i Olga Kurylenko w komedii „Johnny English: Nokaut”.

Premiera światowa: 21-09-2018

Premiera Polska: 21-09-2018

Kolejny film w tym roku wskrzeszony po wielu latach. czy będzie to hit, a może raczej kit? Cóż, tego dowiemy sie dopiero po obejrzeniu 🙂

Cóż… 3 premiery filmowe, które zwróciły moja uwagę, a do obejrzenia 2. W przypadku Białego Kła naprawdę chce to zobaczyć, to na Johnny’ego Englisha poczekam na recenzje. Być może w tym przypadku nie będzie to kasowy film i nie warto tracic na niego swojego czasu.