Gwiezdny miecz

mieczChyba nie ma chłopca, który nie chciał by władać miecz świetlnym tak jak Luke Skywalker, czy też Dearth Veder. Właśnie dla takich osób są specjalne gadżety filmowe Gwiezdne Wojny. Pozwalają one miłośnikowi filmu chociaż na chwilę przenieść się w jego świat. Ciekawym podarunkiem dla fana filmu jest Star Wars Miecz Świetlny- Gwiezdne Wojny.

Są to bardzo ciekawe gadżety filmowe Star Wars. Miecze można kupić za około sześćset złotych. Replika miecza została wykonana z dbałością o nawet najmniejszy szczegół. Na stronie sklepu internetowego upominki.pl można znaleźć kilka różnych rodzajów mieczy. Miłośnicy filmu znajda tam zielony miecz jakim władał Anakin, czy też czerwony Deart Wadera.

Repliki są wręcz idealne. Miecze zostały uznane za jedną z oficjalnych replik mieczy filmowych. Zasilany jest za pomocą trzech baterii AA. Uchwyt wykonano z metalu, a ostrze z poliwęglanu. Miecz można eksponować na specjalnym stojaku jaki można razem z nim nabyć. Ma on ponad metr długości, dzięki czemu bardzo przypomina ten z filmu.