Iniemamocni 2 – zapowiedź

Zauważyliście, że na dobre produkcje trzeba czekać? W tym wypadku czekaliśmy 14 długich lat! Pierwsza część swoją premierę miała w 2004 roku, czemu tak długo musieliśmy czekać? Nie wiem, ważne że w końcu możemy obejrzeć dalsze losy tej rodziny.

Sama historia wydaje się być nowoczesna. Mama idzie do pracy, a tata zostaje w domu i zmaga się z różnorakimi problemami macierzyńskimi… oczywiście jest to wszystko przedstawione na wesoło. Kobiety (podobno) mają instynkt rodzicielski, ale to nie oznacza, że nagle wiemy jak się takim dzieckiem zająć. Mimo wszystko, zabawnie jest oglądać w tej roli mężczyznę, który poświęca się dla rodziny i próbuje wszystko zebrać do kupy. Jednak, żeby nie było zbyt kolorowo, Elastyna będzie potrzebowała pomocy całej rodziny! Czy dadzą radę pokonać wroga?

 

Iniemamocni 2 w kinie…

W rodzinie Iniemamocnych przyszła kolej na zmiany! Podczas gdy Helen rozwija swoją karierę zawodową, jej mąż Bob zostaje w domu z dziećmi realizując się w zaciszu domowych pieleszy. Ta nowa sytuacja jest trudna dla wszystkich, a pączkujące nadprzyrodzone zdolności małego Jack-Jacka nie czynią jej łatwiejszą. Kiedy kolejny szwarccharakter planuje genialny i niebezpieczny spisek, cała rodzina Iniemamocnych musi ponownie zjednoczyć siły, aby stawić czoła nowemu wyzwaniu. Łatwiej powiedzieć, trudniej zrobić – nawet dla Iniemamocnych.

Premiera światowa: 13 czerwca 2018

Premiera Polska: 13 lipca 2018