Król Lew – maskotki Simba i Nala

Piękne maskotki Simba i Nala, gadżety filmowe  – bohaterowie bardzo lubianej bajki „Król Lew”. Bajka „Król Lew” to jedna z najlepszych bajek wyprodukowanych przez wytwórnię Disney opowiada ona historie młodego lwa Simby, która ma do pokonania wiele przeszkód, aby zostać królem Lwiej Ziemi, Nala jest natomiast przyjaciółką Simby z dzieciństwa z którą Simba weźmie ślub.

Maskotki Simba i Nala umieszczono w ładnym prezentowym opakowaniu, poprzez przezroczyste opakowanie widać jak dwa małe lwiątka dają sobie buziaka. Lwiątka mają w swoich pyszczkach zamontowane małe magnesy, dzięki którym ich pluszowy pocałunek jest bardziej trwały i wyrazisty. Opakowanie w którym znajdują się dwie maskotki idealnie nadaje się na prezent. Te rozkoszne gadżety filmowi złączone w czułym pocałunku można z łatwością rozłączyć i wtedy stanowią dwie zupełnie oddzielne zabawki.  Obydwa pluszaki maja około 20 centymetrów wysokości i wykonane są z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału.

Zestaw maskotek z „Króla Lwa” to idealny prezent, by wyrazić swoje uczucie, będzie to także dobry pomysł na prezent dla miłośnika bajek Disneya. „Król Lew” jest obowiązkową bajka dla każdego dziecka, ponieważ opowiada o walce ze złem, o niezwykłej przyjaźni, i wreszcie o miłości. Urocze maskotki Simba i Nala oddają charakter tej niezwykle wzruszającej opowieści o tym co w życiu jest najważniejsze. Pomysłowo zapakowane pluszowe lwy będą obdarowywanemu przypominały o najpiękniejszych uczuciach i wartościach jakie przekazuje opowieść „Król Lew”