Kubek latte-macchiato dla prawdziwego geek’a

Kubek latte-macchiatoLubicie pić kawę? Pewnie 95% z Was odpowie, że tak! W końcu maratony filmowe, noce i dnie poświęcone na czytaniu książek czy graniu w gry nie byłoby możliwe gdyby nie „super moc”!!! Niestety nie jesteśmy Srebrnym Surferem i nie wymyślono eliksiru na brak snu (to byłby pomysł na świetny biznes, w końcu zawsze narzekamy na brak czasu). Nawet ludzcy superbohaterowie muszą czasem spać, Batman wprawdzie łapał złoczyńców nocą, ale w końcu też oddawał się w objęcia Morfeusza. Jeśli znajdujecie się w grupie 5% to zapewne pijacie różnego rodzaju mocne herbaty, które działają na Was pobudzająco.

Bez względu na wszystko każdy z Was musi mieć swój superkubek! Co to właściwie znaczy, że jest SUPER? Wszystko! Po pierwsze jest to Wasz kubek i dlatego jest taki świetny. Po drugie musi być duży – 500 ml to optymalna wielkość, wystarczająco pojemny by nie chodzić co chwilę po dolewkę, ale odpowiednio mały by napój nie stał się zimny przed jego końcem.  Po trzecie – jest z Waszym ulubionym motywem!

Właśnie taki SUPER kubek latte-macchiato chcemy Wam zaproponować. Każdy z nich został wykonany z kamionki, posiada pojemność 500 ml, są z różnymi motywami, wysokie i maja idealny kształt do przygotowania w nich pysznej latte! Nie zapomnijcie również, że są to produkty na oficjalnych licencjach 🙂

Kubek latte-macchiato Star Wars – Gwiezdne Wojny

Seria z Gwiezdnymi Wojnami jest wciąż rozwijana i na razie nie widać jej zakończenia. Zrobienie maratonu filmowego w kinie jest praktycznie niemożliwe. Możecie natomiast zaszyć się w weekend w domu i obejrzeć wszystkie osiem filmów. Poświęcicie na to około 1071 minut, czyli 17 godzin i 51 minut. W takim wypadku przyda Wam się duży kubek z kawą bądź herbatą. Czy w trakcie maratonu może być coś bardziej tematycznego od Darth’a Vadera mówiącego „I like my coffee on the Dark Side”?

BatmanKubek latte-macchiato

Bruce Wayne to człowiek ze stali, za dnia biznesman a w nocy bohater łapiący zbirów bez posiadania żadnych nadprzyrodzonych mocy! Może właśnie z tego powodu człowiek-nietoperz stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych komiksowych postaci? Jeśli chcielibyście zrobić maraton filmowy ze wszystkimi filmami kinowymi, animowanymi, serialami aktorskimi oraz animowanymi to z pewnością byście wcześniej zasnęli. Same filmy kinowe od 1966 roku do 2016 (Suicide Squad nie wliczamy) trwają 1229 minut, czyli 20 godzin i 29 minut. Taki seans filmowy bez spania jest jak najbardziej możliwy. Dodatkową motywacją będzie znak „przywołania” Batmana z napisem BRING COFFEE.

 Kubek latte-macchiato Marvel

Universum Marvela jest olbrzymie, stworzyli mnóstwo niesamowitych postaci, które często ze sobą współpracują. Mamy tutaj Spider-mana, Iron-mana, doktora Strane’a, Kapitana Amerykę, Ant-mana, członków Strażników Galaktyki, Thor’a czy Hulk’a (oczywiście to nie są wszyscy). Tutaj nie można obejrzeć już filmów tylko Iron-manie gdyż dochodzi do różnych interakcji, nawet jeśli niewielkich to jednak. Obejrzenie wszystkich filmów z 3 faz bez spania jest niemożliwe. A jeśli komuś się to uda to pod koniec przyjemność z tego będzie żadna. Jeśli postanowicie oglądać po 2-3 filmy, to czas z pewnością umili gorąca latte-macchiato w kubku Marvel! 500 ml czystej przyjemności, aromatu i smaku.

Kubek latte-macchiato Harry PotterKubek latte-macchiato

Któż z nas nie zna losów młodego czarodzieja i jego przyjaciół? Świat oszalał na punkcie tej powieści, a później filmów i wcale nie ma się czemu dziwić. Świat stworzony przez J.K. Rowling albo się kocha albo nienawidzi; rzadko jest coś pomiędzy (tak jak Star Wars, Marvel czy DC Comics). Jeśli zaliczacie się do fanów magicznego świata na obejrzenie całej serii potrzebujecie 1179 minut, czyli 19 godzin i 39 minut. Akurat zostanie Wam chwilka na zdrzemnięcie się, zjedzenie posiłku i szybki prysznic – bardzo szybki 😉 W trakcie seansu nie zapomnijcie o naszych kubkach Peron 9 i ¾ Hogwart Express oraz „Don’t let the muggles get you down”