Nowości w sierpniu od Netflix

Nowości w sierpniu od Netflix

Sierpień, wakacje, urlop bez internetu nie sprzyja by czasowo opublikować post. Czasem trzeba się odłączyć od całego internetu i spędzić czas z rodziną w zapomnianym domku w lesie. Ja swój urlop już zakończyłam i wracam do Was z nowościami od Netflix, 3 produkcje zwróciły moją uwagę.

 

4 sierpnia – The Blues Brothers – Ten film to klasyka i jest jedyny w swoim rodzaju. Nie znajdziemy w innym filmie braci w czerni śpiewających i grających bluesa! Film pochodzi z 1 980 roku, a ja oglądając go po raz pierwszy jako nastolatka, do teraz uwielbiam go tak samo.

17 sierpnia – Ultraviolet: sezon 1 – Przez długi czas żałowałam, że nie obejrzałam go na AXN, ale nigdy nie mogłam na niego trafić. Podoba mi się tutaj zarówno tematyka jak i obsada aktorska. Mam nadzieję, że serial nie zawiedzie moich oczekiwań.

19 sierpnia – Underwolrd: Wojny Krwi –  Osobiście nie oglądałam filmów z tej serii, ale może w końcu będzie ku temu okazja? Oglądanie wprawdzie od tego filmu pewnie nie będzie miało dużego sensu… Cóż, pora pożyczyć film DVD od znajomych i je obejrzeć.

 

To tyle z moich propozycji. Zostawię Wam jednak filmik, gdzie znajdziecie wszystkie najnowsze produkcje. Miłego oglądania!