TOP 7 najpopularniejszych gadżetów filmowych w I połowie 2017r.

Pół roku minęło jak mrugnięcie oka, a pamiętam jakby to było wczoraj, zastanawiałam się gdzie wyjadę na urlop, co będę robiła w marcu itd. Teraz większość rzeczy została zrealizowana, a wakacje już zaplanowane i nie mogę się ich doczekać.
Ważniejsze dla istnienia mojego bloga są jednak wszelkie rankingi popularności/książkowe/filmowe itp. Sprawdziliśmy w sklepie internetowym IdealneUpominki.pl ich „TOP7 najpopularniejszych gadżetów filmowych w I połowie 2017r.”. Z 7 najpopularniejszych kategorii wybraliśmy po jednym najczęściej sprzedawanym produkcie. Ciekawa jestem czy Wam również przypadną one do gustu!

gra-o-tron-smocze-jajo-replika-1-1-20-cm6GRA O TRON  i smocze jajo gra-o-tron-smocze-jajo-replika-1-1-20-cm4

Smocze jaja wykonane niezwykle starannie z dbałością o najmniejsze szczegóły. Naprawdę sprawiają wrażenie prawdziwych jaj, z których lada moment może wykluć się jeden z trzech smoków! Idealnie sprawdzają się jako ozdoba na półce czy biurku, bądź jako podpórka dla książek.

 

wiedzmin-figurka-geralt-of-rivia-20-cm-witcher-3-wild-huntWIEDŹMIN, czyli okazała figurka Geralt’a na półce

Nie jeden z Was niewątpliwie utożsamiał się z Geraltem z Rivii. Teraz figurka wiedźmina może stanąć na Twojej półce. Jest nie tylko wykonana z dbałością o najmniejsze szczegóły, to jeszcze Geralt (jak na Rzeźnika z Blaviken) stoi na piedestale! W końcu to on dba o nasze bezpieczeństwo! Swoją drogą, kto z Was przeszedł Wild Hunt 3 i dodatki? My już jesteśmy po i gra była niesamowita!

zolnierzyki-obcy-kontra-marines-5-cm-35-sztuk-aliens-vs--colonial-marinesOBCY VS PREDATOR, walka między Obcy a Marines

Obcy, Predatorzy i żołnierze Marines – i wielka batalia między tymi trzema przeciwnikami. Bardzo dużą popularnością cieszyły się plastikowe żołnierzyki, dzięki którym każde dziecko (także i to starsze), mogło stoczyć batalie pomiędzy gromada obcych i batalionem żołnierzy Marines. Czy jesteś gotowy by pokierować ludzkość przeciwko Xenomorphom?

 

naszyjnik_arwenyWŁADCA PIERŚCIENI, czyli naszyjnik Arweny

Czy historia, w której kobieta poświęca swą nieśmiertelność dla mężczyzny, nie jest jednym z największych aktów miłości? To co elfy sobie bardzo cenią, Arwena oddała by być ze swym ukochanym. Nic więc dziwnego, że jej naszyjnik jest tak bardzo rozchwytywany. Nie możemy jednak nie wspomnieć o jego pięknie, kunszcie wykonania oraz srebrzystej poświacie.

 

batarangMROCZNY RYCERZ i jego Batarang

Czy dla fana Mrocznego Rycerza może być coś lepszego od repliki 1:1 Batarangu, świetnego narzędzia walki na odległość i z bliska? Dodatkowo możecie go włożyć to pięknej gablotki i powiesić na ścianie. Czekajcie na wezwanie, a być może ten dzień nadejdzie!

pojemnik_na_ciastkaSTAR WARS i pojemnik na ciastka Stormtrooper

Pojemnik na ciastka już sam w sobie jest bardzo fajny … bo ma w sobie ciastka J Ale może być jeszcze ciekawszy, jeśli będzie w kształcie znanego nam motywu filmowego. Co powiecie na pojemnik na ciastka w formie hełmu stormtroopera? Genialny pomysł, prawda? Nam także się spodobał, dlatego też umieszczamy go na tej liście (był to także jeden z najczęściej kupowanych gadżetów ze Star Wars).

 

HARRY POTTER i oryginalna różdżka

Nie znam nikogo, kto by chociaż nie słyszał o losach Harrego, młodego czarodzieja. Każdy kto jest fanem serii książek czy filmów z pewnością ma swoją ulubioną postać. Może być to ktoś ze sławnego „trio” bądź postacie drugoplanowe, ale równie ważne! W końcu na sukces J.K. Rowling nie składają się tylko trzy osoby, a cały jej magiczny świat.

repliki_rozdzki_harry_potter