Zmieniacz czasu – Harry Potter

zmieniaczCi co uwielbiają film i chcieliby mieć jak najwięcej rzeczy z jego tematyką. Gadżety filmowe Harry Potter można kupić w wielu sklepach, również w tych internetowych. Są bardzo ciekawe i spodobają się każdemu miłośnikowi tego filmu. Ciekawym gadżetem jest zmieniacz czasu czarodzieja.

Harry Potter Zmieniacz czasu można kupić w sklepie internetowym za około czterysta pięćdziesiąt złotych. Gadżet ten jest przyrządem magicznym, dzięki któremu czarodziej może się cofać w czasie. W filmie używała go Hermiona Granger. Za jego pomocą mogła poprawiać swoje oceny i oceny swojego przyjaciela Harrego. Produkt jaki można kupić wykonany jest z dobrej jakości metalu. Zmieniacz czasu jaki oferuje sklep jest idealną kopią tego prawdziwego jaki używany był w filmie. Jedynym minusem jest brak czarodziejskich mocy, ale zawsze można poudawać, że jest się czarodziejem.

Gadżet ma ponad półmetrowy łańcuszek dzięki czemu każdy może go bez problemu założyć. Dodatkowo do zmieniacza czasu dołączona jest specjalna gablotka, dzięki której można go ładnie wyeksponować.