Alien Chestburster

Alien Chestburster jest doskonale znany miłośnikom Chestburster, jest to wszakże początkowe stadium życia Obcego. Maskotka Alien jest duża ma bowiem aż 48 cali czyli 122 centymetry długości. Jest to miękki gadżet wykonany w skali 1:1 z wysokogatunkowego niezwykle mięciutkiego pluszu. Produkt wyprodukowano na licencji amerykańskiej wytwórni filmowej 20th Century Fox. Maskotka posiada wewnętrzny giętki druciany szkielet, dzięki któremu maskotkę można formować w różne strony.

Ta pluszowa zabawka to w 100 procentach wierna kopia swojego filmowego odpowiednika, wykonana z dbałością o każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Maskotka Alien Chestburster znajduje się w kategorii gadżety filmowe. Maskotka charakteryzuje się długim segmentowym tułowiem zwężającym się ku jej końcowi, cechuję ją także duża szybkość poruszania się, ogromna głowa, bardzo ostre groźnie wyglądające szczęki, a niezwykła zwinność. Maskotkę można dowolnie owinąć wokół ręki. To jedna z najbardziej niezwykłych maskotek w kategorii gadżety filmowe. Każdy miłośnik tego gatunku będzie zachwycony kiedy będzie mógł wsiąść do ręki swojego idola.

Alien Chestburster w postaci maskotki jest rewelacyjnie idealną kopią swojego filmowego bohatera jest nowy wymiar maskotki. Każdy posiadacz tej wyjątkowej maskotki już nigdy nie będzie chciał się z nią rozstawać. Alien Chestburster jest unikalną zabawką, która wyróżnia się spośród całej masy zwykłych pluszaków, jej właściciel może liczyć na sporą dawkę zdrowej adrenaliny i masę dobrej zabawy.